Naša práca slúži na úžitok
obyvateľom miest a obcí na Slovensku


Jozef Janiš – EKO-STAVSOL

Náš príbeh sa začal v 90-tych rokoch. Firma mala dvoch zamestnancov, sídlo v malej búdke, ktorá pôvodne slúžila pre praktické vyučovanie žiakov ZŠ v Drietome, a poskytovala prípravné práce pre ekologické stavby. Preto v názve spoločnosti nájdete skratku EKO.

Toto obdobie bolo okrem symbolov doby ako farebných sák, bielych ponožiek a mokasín, typické prudkým zvyšovaním počtu stavebných firiem. Nie všetky si postavili svoju budúcnosť na pilieroch kvalitne odvedenej práce a obojstranne výhodných vzťahoch.

To však nebol náš prípad. Od prvej zákazky sme dôveru zákazníkov odmenili najvyššou kvalitou práce, bez akýchkoľvek kompromisov. Každá, aj tá najmenšia zákazka sa stala našou reklamou. Postupne prišli významné zákazky. Spomenieme rekonštrukciu Komárňanskej ulice v Drietome a ďalšie, vďaka ktorým sme rástli: zmenili sídlo spoločnosti, zvýšili počet zamestnancov a rozšírili park mechanizmov.

Ako to už v podnikaní býva, cesta nebola vždy rovná. Prežili sme chvíle úspešné aj tie, z ktorých sme sa poučili o niečo viac. Vždy sme zostali verní svojim hodnotám. Nemáme žiadne nevyrovnané záväzky, dodržali sme a dodržujeme dohodnuté termíny a ceny. Odmenou je pre nás vernosť zákazníkov a spokojnosť zamestnancov.

Čerešničkou na torte je „Čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky“, ktoré nám v roku 2011 udelilo Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny. Nie je to len ďalší papier na stene v kancelárii ale predovšetkým záruka pre našich budúcich zákazníkov a istota, že ich partner bude "poctivá, stará škola".

Objednávkou u nás podporíte prácu v Trenčianskom regióne.

Srdečne ďakujeme.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás