Naša práca slúži na úžitok
obyvateľom miest a obcí na Slovensku


Jozef Janiš - Eko-Stavsol

Stavebná činnosť

Zabezpečujeme stavebné práce pri výstavbe novostavieb a rekonštrukciách rodinných domov ako výkopové práce, zemné práce, stavebné úpravy, udržiavacie práce a taktiež realizujeme inžinierske stavby a ich zmeny.

Plynoinštalačné práce

Máme skvelých odborníkov na realizáciu rozvodov kúrenia – plynu a prípojok plynu. Odborne vybudujeme plynovody v obciach či už nízkotlakové alebo strednotlakové. V prípade plynových zariadení vykonávame montáž, rekonštrukciu, opravu, údržbu, odborné prehliadky a odborné skúšky.

Vodoinštalačné práce

V rámci vodoinštalačných prác najčastejšie vykonávame rozvody vody a rekonštrukciu vodovodov. Odborne vybudujeme aj dažďovú alebo splaškovú kanalizáciu a vodovodné prípojky. Realizujeme aj prevádzkovanie verejných vodovodov pre kategóriu V-III.

Ostatné služby

Vykonávame čistenie a údržbu cestných komunikácií, vyrezávanie a orezávanie stromov a kríkov, stolárske, zváračské a zámočnícke práce. Dokážeme vyrobiť kovové konštrukcie a ich časti.

Prenájom stavebných mechanizmov s obsluhou

Potrebujete prenajať stavebné stroje? Informujte sa u nás. Zistíme, aký stroj potrebujete, dohodneme obojstranne výhodné podmienky a môžete začať pracovať.

Zaoberáme sa aj maloobchodným predajom so stavebných a iným materiálom.

Neprehliadnite aj ubytovacie služby a dopravu.

Objednávkou u nás podporíte prácu v Trenčianskom regióne. Srdečne ďakujeme.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás